2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 8/16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 043,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 617,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 426,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 194,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 8/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 043,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 617,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 426,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 194,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-5 151,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 151,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 9/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджетінде - 20 629,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-5 151,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 151,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 9/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Сабындинского сельского округа на 2022 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 20 629,0 тысяч тенге.

3. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының хатшысы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 8/16 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 9/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 8/16
Бюджет Сабындинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 9/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ