Сандықтау ауданының Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 792,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 262,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 115,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -1 896,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 518,6 мың теңге;
2) шығындар- 25 583,5 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, 0 мың теңге;
4) Бюджет тапшылығы (профициті) - - 791,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 791,1 мың теңге.

Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 792,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 262,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 115,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 896,6 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 19 518,6 тысяч тенге;
2) затраты – 25 583,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 791,1 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 791,1 тысяча тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 25 /4/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 11 945,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/14 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25 /4/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 11 945,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/7
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2022 год