Сандықтау ауданы Каменск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше, 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 097,9 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 4 283,0 мың теңге;
салық емес түсімдер – 335,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 718,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –19 761,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 375,5 мың тенге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -277,6 мың теңге;

Об утверждении бюджета Каменского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы -25 097,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 283,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 335,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -718,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19 761,0 тысячи тенге;
2) затраты - 25 375,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -277,6 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 25/4/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Каменск ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде, аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар сомасы 7 972,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім күшіне енеді және 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/8 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 25/4/8 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санат
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер
25 097,0
1
Салықтық түсімдер

5) финансировние дефицита (использование профицита) бюджета - 277,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25/4/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в бюджете Каменского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 7 972,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/8
Бюджет Каменского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25/4/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы
25 097,9
1
Налоговые поступления