Сандықтау ауданының Мәдениет ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/10 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәдениет ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27672,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 000,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 127,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 544,8 мың теңге;
2) шығындар – 27 887,3 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214,5 мың теңге;

Об утверждении бюджета села Мадениет Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Мадениет на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27672,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2000,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 127,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25544,8 тысячи тенге;
2) затраты – 27887,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 214,5 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 214,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.12.2022 № 26/2/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Мәдениет ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 16,080,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/10 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Мәдениет ауылдық бюджеті

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2022 № 26/2/3 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете села Мадениет на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 16 080,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/10
Бюджет села Мадениет на 2022 год

4544,8
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
140,0
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
4404,8
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, оның ішінде:
4141,0
әкім аппаратын ағымдағы ұстауға
4043,0
іссапар шығыстарына
98,0

4544,8
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
140,0
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4404,8
За счет средств из районного бюджета, в том числе:
4 141,0
на текущее содержание аппарата акима
4 043,0
на командировочные расходы
98,0