Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 67/13-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 063,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 063,5 мың теңге;
2) шығындар – 67 664,5 мың теңге;
3)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 601,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 601,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 601,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 063,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 590,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 682,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 908,4 мың теңге;
2) шығындар – 34 930,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 340,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 340,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 340,2 мың теңге.
2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 008,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 001,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 17 сентября 2021 года № 67/13-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 063,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 063,5 тысяч тенге;
2) затраты – 67 664,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -27 601,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 601,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 601,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 063,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 590,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 682,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 908,4 тысяч тенге;
2) затраты – 34 930,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 340,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 340,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 2 340,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 008,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 001,0 тысяч тенге.

2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 899,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 517,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 939,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 578,3 мың теңге;
2) шығындар – 38 251,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 733,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 733,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 733,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 11 678,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 159,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 560,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 599,4 мың теңге;
2) шығындар – 25 159,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 042,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 800,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 8 757,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 899,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 517,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 939,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 578,3 тысяч тенге;
2) затраты – 38 251,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 733,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 733,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 733,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 900,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 678,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 159,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 599,4 тысяч тенге;
2) затраты – 25 159,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 042,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 757,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 41 012,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 180,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 832,2 мың теңге;
2) шығындар – 58 231,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -17 219,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 219,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 219,6 мың теңге.
2021 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 832,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 836,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36 236,3 мың теңге;
2) шығындар – 68 753,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 916,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 916,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 916,9 мың теңге.
2021 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi, 22 246,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 13 990,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 682,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 70 911,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 771,2 мың теңге;
2) шығындар – 113 573,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 891,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 891,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 891,2 мың теңге.
2021 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 19 771,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

1) доходы – 41 012,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 180,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 832,2 тысяч тенге;
2) затраты – 58 231,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -17 219,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 219,6 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 17 219,6 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 832,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 836,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 236,3 тысяч тенге;
2) затраты – 68 753,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 916,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 916,9 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 916,9 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 22 246,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 990,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 682,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 70 911,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 771,2 тысяч тенге;
2) затраты – 113 573,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -21 891,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 891,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 891,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 19 771,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:

"8. 2021-2023 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 276,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 956,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 320,7 мың теңге;
2) шығындар – 34 964,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 688,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 688,0 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 688,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 2 963,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 4 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 11 357,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 057,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 446,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 611,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 057,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 9 393,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 218,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2021-2023 жылдарға арналған Мәншүк ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 595,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 664,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 931,6 мың теңге;

"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 276,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 956,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 320,7 тысяч тенге;
2) затраты – 34 964,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 688,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 688,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 688,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 2 963,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 4 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 11 357,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 057,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 446,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 611,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21 057,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 393,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 3 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 218,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет села Маншук на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 595,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 664,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 931,6 тысяч тенге;

2) шығындар – 15 595,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 7 538,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 393,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 393,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 155,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 238,4 мың теңге;
2) шығындар – 27 393,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 10 529,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 458,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 250,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 112,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 034,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 078,7 мың теңге;
2) шығындар – 25 548,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 436,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 436,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 436,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 030,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

2) затраты – 15 595,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 7 538,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 5 393,6 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 393,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 155,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 238,4 тысяч тенге;
2) затраты – 27 393,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 529,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 458,5 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 250,9 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 112,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 034,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 078,7 тысяч тенге;
2) затраты – 25 548,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 436,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 436,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 436,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 030,0 тысяч тенге.

2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 4 100,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 948,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Приречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 713,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 068,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 645,5 мың теңге;
2) шығындар – 23 013,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 300,0 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 300,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 9 914,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 7 231,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"14. 2021-2023 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 994,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 707,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 287,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 994,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 8 993,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 650,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 4 100,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 948,7 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 713,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 068,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 645,5 тысяч тенге;
2) затраты – 23 013,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 300,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 300,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 2 300,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 914,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 7 231,5 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2021-2023 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 994,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 707,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 287,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 994,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 993,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 650,0 тысяч тенге.

2021 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 8 644,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 251,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 848,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 403,4 мың теңге;
2) шығындар – 27 124,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -873,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 873,3 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 873,3 мың теңге.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 8 106,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 400,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 897,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. 2021-2023 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 102,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 870,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 232,5 мың теңге;
2) шығындар – 35 507,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 405,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 405,0 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 405,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 967,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 665,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 644,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 251,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 848,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 403,4 тысяч тенге;
2) затраты – 27 124,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -873,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 873,3 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 873,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 106,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 400,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 897,4 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 102,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 870,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 232,5 тысяч тенге;
2) затраты – 35 507,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 405,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 405,0 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 4 405,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 12 967,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 600,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 665,5 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:

"17. 2021-2023 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 122,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 650,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69 472,0 мың теңге;
2) шығындар – 93 922,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 800,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 800,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 800,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 45 707,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 15 745,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
18 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"18. 2021-2023 жылдарға арналған Тасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 521,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 181,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 340,5 мың теңге;
2) шығындар – 23 264,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -742,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742,8 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 742,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 870,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 8 470,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"19. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 55, 56 және 57 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 122,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 650,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69 472,0 тысяч тенге;
2) затраты – 93 922,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 800,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 800,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 019,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 45 707,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 15 745,3 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2021-2023 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 521,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 181,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 340,5 тысяч тенге;
2) затраты – 23 264,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -742,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 742,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 870,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 470,5 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 55, 56 и 57 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 22 763,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 932,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 831,6 мың теңге;
2) шығындар – 22 763,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 728,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 800,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 303,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының хатшысы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2021 жыл 17 қыркүйек
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
Б.Куликенов
2021 жыл 17 қыркүйек
Целиноград аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 67/13-7 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 476/71-6 шешіміне
1-ші қосымша
Ақмол ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1) доходы – 22 763,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 932,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 831,6 тысяч тенге;
2) затраты – 22 763,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 728,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 303,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
17 сентября 2021 года
Исполняющий обязанности
руководителя государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района" Б.Куликенов
17 сентября 2021 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 17 сентября
2021 года № 67/13-7
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 28 декабря
2020 года № 476/71-6
Бюджет на 2021 год сельского округа Акмол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы