"2022-2024 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 97/18-7 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170 051,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 97 260,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 34 689,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38 102,0 мың теңге;
2) шығындар – 202 567,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -32 515,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 32 515,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 515,6 мың теңге.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 80 600,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 37 114,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 164,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 824,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 686,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 554,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41 132,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 950,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 264,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 264,1 мың теңге;

"О бюджетах сел, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 97/18-7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 170 051,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 97 260,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 34 689,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 102,0 тысяч тенге;
2) затраты – 202 567,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -32 515,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 32 515,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 515,6 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 80 600,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 37 114,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 164,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 824,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 686,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 554,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 132,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 950,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 264,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 264,1 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 264,1 мың теңге.
2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 7 000,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 39 265,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 667,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 294,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 492,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 550,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 251,6 мың теңге;
2) шығындар – 70 001,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -707,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 707,6 мың теңге.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 5 630,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 19 814,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 16 233,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 204,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 4 264,1 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 7 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 39 265,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 200,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 667,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 294,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 492,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 550,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 251,6 тысяч тенге;
2) затраты – 70 001,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -707,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 707,6 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 5 630,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 19 814,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 16 233,6 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 204,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 47 141,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 631,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 948,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41 561,8 мың теңге;
2) шығындар – 48 124,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -983,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 983,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 983,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 1 150,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 25 901,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 14 683,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 977,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 246,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 622,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 75 004,0 мың теңге;
2) шығындар – 132 748,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 502,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 502,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 502,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 19 620,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 29 055,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 45 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

1) доходы – 47 141,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 631,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 948,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 561,8 тысяч тенге;
2) затраты – 48 124,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -983,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 983,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 983,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 1 150,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 901,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 14 683,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 977,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 246,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 622,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 620,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 004,0 тысяч тенге;
2) затраты – 132 748,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 502,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 502,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 502,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 19 620,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 29 055,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 45 000,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 949,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 672,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 401,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 419,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 148 851,9 мың теңге;
2) шығындар – 222 391,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 719,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 719,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 719,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 41 580,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 89 473,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 58 635,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 743,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2022-2024 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 384,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 402,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 739,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 243,2 мың теңге;
2) шығындар – 55 139,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 754,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 754,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 754,2 мың теңге.

Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 949,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 672,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 401,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 419,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148 851,9 тысяч тенге;
2) затраты – 222 391,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 719,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 719,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 719,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 41 580,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 89 473,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 58 635,9 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 743,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 384,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 402,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 739,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 243,2 тысяч тенге;
2) затраты – 55 139,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9 754,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 754,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 754,2 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 4 126,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 13 551,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 17 179,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 386,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2022-2024 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135 220,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 338,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 700,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 72 182,0 мың теңге;
2) шығындар – 139 098,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 878,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 878,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 878,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қоянды ауылы бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 42 700,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 39 582,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 31 580,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 020,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2022-2024 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 130 981,0 мың теңге, соның ішінде:

Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 4 126,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 13 551,6 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 17 179,6 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Тайтобе предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 386,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Утвердить бюджет села Коянды на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 220,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 338,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 182,0 тысяч тенге;
2) затраты – 139 098,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 878,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 878,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 878,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета села Коянды предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 42 700,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 39 582,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 31 580,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 1 020,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 130 981,0 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 5 742,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90 667,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 571,0 мың теңге;
2) шығындар – 130 981,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 82 500,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 23 514,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 176,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 881,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2022-2024 жылдарға арналған Мәншүк ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 727,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 062,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 665,5 мың теңге;
2) шығындар – 21 761,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 034,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 034,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 034,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 16 569,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 99,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде республикалық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 997,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

налоговые поступления – 5 742,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 667,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 571,0 тысяч тенге;
2) затраты – 130 981,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 82 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 23 514,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 10 176,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 881,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Утвердить бюджет села Маншук на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 727,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 062,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 665,5 тысяч тенге;
2) затраты – 21 761,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 034,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 034,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 034,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 16 569,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 99,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет села на 2022 год в сумме 997,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).

11. 2022-2024 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 724,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 218,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 306,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 724,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 2 200,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 29 918,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 180,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 208,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2022-2024 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 314,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 362,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 72 952,0 мың теңге;
2) шығындар – 77 832,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 518,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 518,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 518,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 23 931,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 44 958,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 724,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 218,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 306,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 724,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 2 200,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 29 918,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 180,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 208,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 314,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 362,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 952,0 тысяч тенге;
2) затраты – 77 832,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 518,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 518,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 518,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 23 931,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 3 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 44 958,0 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 063,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2022-2024 жылдарға арналған Приречный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 764,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 866,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 761,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42 136,1 мың теңге;
2) шығындар – 44 764,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 21 264,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 15 978,1 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Приречный ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 394,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2022-2024 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 601,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 110,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 620,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 871,0 мың теңге;
2) шығындар – 53 150,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 549,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 549,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 549,9 мың теңге.

Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 063,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 764,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 866,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 761,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 136,1 тысяч тенге;
2) затраты – 44 764,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 21 264,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 3 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 15 978,1 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 394,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 601,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 110,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 620,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 871,0 тысяч тенге;
2) затраты – 53 150,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 549,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 549,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 549,9 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 4 620,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 24 427,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 15 890,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 554,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2022-2024 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 499,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 900,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 599,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 499,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2022 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 25 534,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 94,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 471,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2022-2024 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Учесть, что в затратах бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 4 620,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 24 427,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 15 890,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 554,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 499,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 599,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 499,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 534,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 94,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 471,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 47 929,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 327,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 542,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 059,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 458,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -529,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 529,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 529,6 мың теңге.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 5 410,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 32 701,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 227,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 131,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2022-2024 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 424 988,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 604,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 320,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 373 063,9 мың теңге;
2) шығындар – 427 721,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 733,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 733,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 733,4 мың теңге.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округі бюджетінің шығындарында аудандық бюджетке 31 320,0 мың теңге сомасында бюджеттік алып қою көзделгені ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 164 051,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 207 761,9 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

1) доходы – 47 929,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 327,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 542,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 059,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 458,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -529,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 529,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 529,6 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 5 410,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 32 701,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 227,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 131,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 424 988,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 604,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 320,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 373 063,9 тысяч тенге;
2) затраты – 427 721,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 733,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 733,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 733,4 тысяч тенге.
Учесть, что в затратах бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные изъятия в районный бюджет на 2022 год в сумме 31 320,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 164 051,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 207 761,9 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 251,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2022-2024 жылдарға арналған Тасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48 250,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 675,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 296,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 277,7 мың теңге;
2) шығындар – 48 578,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328,2 мың теңге.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 25 849,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 13 544,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 384,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2022-2024 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 55, 56 және 57 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 049,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 998,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 425,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 625,5 мың теңге;
2) шығындар – 54 571,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 522,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 522,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 522,3 мың теңге.

Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 251,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
18. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2022-2024 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 48 250,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 675,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 296,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 277,7 тысяч тенге;
2) затраты – 48 578,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -328,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 328,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 328,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 849,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 3 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 13 544,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 384,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
19. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 55, 56 и 57 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 049,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 998,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 425,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 625,5 тысяч тенге;
2) затраты – 54 571,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 522,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 522,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 522,3 тысяч тенге.

2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 25 515,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 14 712,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2022 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 398,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.11.2022 № 184/34-7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2021 жыл 24 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2021 жыл 24 желтоқсан
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 97/18-7 шешіміне
1-ші қосымша
Ақмол ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті

Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 25 515,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 9 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 14 712,5 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2022 год в сумме 1 398,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.11.2022 № 184/34-7 (вводится в действие с 01.01.2022).
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
24 декабря 2021 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
24 декабря 2021 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 97/18-7
Бюджет на 2022 год сельского округа Акмол