Шортанды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-71/2 "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 7С-9/4 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № С-71/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8327 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 122 461,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 465 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 996,6 мың теңге;
2) шығындар – 127 267 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4 805,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 805,4 мың теңге.";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 27 260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 700 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 560 мың теңге;
2) шығындар – 27 760 мың теңге;";
3 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 64 623,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 123,1 мың теңге;
2) шығындар – 70 894,7 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 785,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 785,4 мың теңге;
2) шығындар – 26 085,4 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 35 433 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 433 мың теңге;
2) шығындар – 36 833 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 400) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 400 мың теңге.";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 810 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 610 мың теңге;
2) шығындар – 18 810,6 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21 905,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 105,4 мың теңге;
2) шығындар – 22 499,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-594,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 594,1 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № С-71/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2021 года № 7С-9/4
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № С-71/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8327) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 122 461,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 465 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 996,6 тысяч тенге;
2) затраты – 127 267 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-4 805,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 805,4 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27 260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 560 тысяч тенге;
2) затраты – 27 760 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 64 623,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 123,1 тысяч тенге;
2) затраты – 70 894,7 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22 785,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 785,4 тысяч тенге;
2) затраты – 26 085,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 35 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 433 тысяч тенге;
2) затраты – 36 833 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1 400) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 400 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 18 810 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 610 тысяч тенге;
2) затраты – 18 810,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 21 905,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 105,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22 499,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-594,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 594,1 тысяч тенге.";

8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 502,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 502,4 мың теңге;
2) шығындар – 15 502,4 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 40 359,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 730 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 629,3 мың теңге;
2) шығындар – 41 068,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-709,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 709,1 мың теңге.";
10 тармақтың 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19 010,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 510,4 мың теңге;
2) шығындар – 19 910,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-900) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 900 мың теңге.";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13 844 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 344 мың теңге;
2) шығындар – 14 344 мың теңге;";
келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2021 жылға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 36 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 14 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 36 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының хатшысы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі

подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 502,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 502,4 тысяч тенге;
2) затраты – 15 502,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 40 359,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 730 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 629,3 тысяч тенге;
2) затраты – 41 068,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-709,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 709,1 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19 010,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 510,4 тысяч тенге;
2) затраты – 19 910,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-900) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 900 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13 844 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 344 тысяч тенге;
2) затраты – 14 344 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Учесть в бюджетах поселков, сельских округов целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год, согласно приложению 36.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 35 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 36, согласно приложению 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного

107749
оның ішінде:
Раевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
1115,9
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
200
Дамса ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
3000
Андреевка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
2811
Бектау ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
1500
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
1500
Шортанды кентінде санитарияны қамтамасыз етуге
3400
Бозайғыр ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
2000
Раевка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1500
Дамса ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
2000
Петровка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
500
Шортанды кентін абаттандыруға
23700
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
500
Дамса ауылдық округін абаттандыруға
18100
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
1300
Бектау ауылдық округін абаттандыруға
1000
Жолымбет кентін абаттандыруға
2737
Бозайғыр ауылдық округін абаттандыруға
1000
Раевка ауылдық округін абаттандыруға
1372
Новокубанка ауылдық округін абаттандыруға
1221
Петровка ауылдық округін абаттандыруға
7700
Бектау ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1000
Бозайғыр ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3241
Дамса ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1500
Шортанды кенті автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3000
Пригородный ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1958
Новоселовка ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1400
Жолымбет кенті автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1400
Раевка ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2800
Новокубанка ауылдық округі автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1400
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
761,4
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
781,4
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға

107749
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Раевского сельского округа
1115,9
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
200
на освещение улиц в населенных пунктах Дамсинского сельского округа
3000
на освещение улиц в населенных пунктах Андреевского сельского округа
2811
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бектау
1500
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
1500
на обеспечение санитарии в поселке Шортанды
3400
на обеспечение санитарии в сельском округе Бозайгыр
2000
на обеспечение санитарии в Раевском сельском округе
1500
на обеспечение санитарии в Дамсинском сельском округе
2000
на обеспечение санитарии в Петровском сельском округе
500
на благоустройство поселка Шортанды
23700
на благоустройство Пригородного сельского округа
500
на благоустройство Дамсинского сельского округа
18100
на благоустройство Новоселовского сельского округа
1300
на благоустройство сельского округа Бектау
1000
на благоустройство поселка Жолымбет
2737
на благоустройство сельского округа Бозайгыр
1000
на благоустройство Раевского сельского округа
1372
на благоустройство Новокубанского сельского округа
1221
на благоустройство Петровского сельского округа
7700
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
1000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
3241
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
1500
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
3000
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
1958
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новоселовского сельского округа
1400
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Жолымбет
1400
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Раевского сельского округа
2800
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новокубанского сельского округа
1400
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
761,4
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
781,4
на содержание аппарата Дамсинского сельского округа

6207,1
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
702,4
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
128
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
61,4
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
61,4
Шортанды кенті әкімінің аппаратын ұстауға
460
Жолымбет кенті әкімінің аппаратын ұстауға
230
Новокубанка ауылдық округінің әкімдігі үшін қызметтік автомобиль сатып алуға
2500
Шортанды аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 23 шілдедегі
№ 7С-9/4 шешіміне
14 қосымша
Шортанды аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-71/2 шешіміне
36 қосымша
2021 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

6207,1
на содержание аппарата Пригородного сельского округа
702,4
на содержание аппарата Новоселовского сельского округа
128
на содержание аппарата Андреевского сельского округа
61,4
на содержание аппарата Новокубанского сельского округа
61,4
на содержание аппарата акима поселка Шортанды
460
на содержание аппарата акима поселка Жолымбет
230
на приобретение служебного автомобиля для акимата Новокубанского сельского округа
2500
Приложение 14 к решению
Шортандинского районного
маслихата № 7С-9/4
от 23 июля 2021 год
Приложение 36 к решению
Шортандинского районного
маслихата № С-71/2
от 25 декабря 2020 года
Целевые трансферты из областного бюджета на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

78504,6
оның ішінде:
спорт объектілерінің спорт алаңдарын орнатуға, оның ішінде:
5556
Бозайғыр ауылында спорт алаңын орнатуға
5556
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
20000
Раевка ауылында спорт алаңын орнатуға
20000
елді-мекендерді абаттандыруға, оның ішінде:
52948,6
Шортанды кентінде 30 лет Победы көшесі мен Пушкин көшесі бойынша жүргінші жолды ағымдағы жөндеуге
25000
Шортанды кентінде Дзержинский 2А көшесі бойынша балалар ойын алаңын орнатуға
10000
Шортанды кентінде Лермонтов 18 көшесі бойынша балалар ойын алаңын орнатуға
7948,6
Научный кентінде Мерей көшесі бойынша балалар ойын алаңын орнатуға
10000

78504,6
в том числе:
на установку спортивных площадок объектов спорта, в том числе:
5556
на установку спортивной площадки в селе Бозайгыр
5556
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе:
20000
на установку спортивной площадки в селе Раевка
20000
на благоустройство населенных пунктов, в том числе:
52948,6
на текущий ремонт тротуара в поселке Шортанды по улице 30 лет Победы и улице Пушкина
25000
на устройство детской игровой площадки в поселке Шортанды по улице Дзержинского 2А
10000
на устройство детской игровой площадки в поселке Шортанды по улице Лермонтова 18
7948,6
на устройство детской игровой площадки в поселке Научный по улице Мерей
10000