Бурабай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-70/9 "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 шілдедегі № 7С-10/1 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-70/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8315 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 574756,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 556789,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17791,4 мың теңге;
2) шығындар – 609745,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -34988,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34988,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79747,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 47187,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3657,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28903,8 мың теңге;
2) шығындар – 86455,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6707,2 теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6707,2 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Атамекен ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110122,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4291,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 270,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 105561,8 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-70/9 "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2021-2023 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2021 года № 7С-10/1
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-70/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8315) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 574756,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 556789,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17791,4 тысяч тенге;
2) затраты – 609745,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34988,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34988,4 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 79747,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47187,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3657,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28903,8 тысяч тенге;
2) затраты – 86455,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6707,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6707,2 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 110122,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4291,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 270,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105561,8 тысяч тенге;

4818,5
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
50276,6
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2766,7
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2766,7
Бурабай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 19 шілдедегі
№ 7С-10/1 шешіміне
8 қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-70/9 шешіміне
34 қосымша
2021 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
457470,7
Төмен тұрған бюджеттерге ағымдағы нысаналы трансферттер
457470,7
соның ішінде:
Облыстық бюджет трансферттері есебінен:
396892,8
Ауданның жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
384098,9
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
106550,5
Ақмола облысы Бурабай ауданының Первомайское ауылында М.Д. Досанов, Ыбырай Алтынсарин көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
20777,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Златополье ауылында Рабочая, Степная, Новостройки, Пролетарская көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
22167,0
Бурабай ауданы Златополье ауылындағы Интернациональная, Зеленая, Центральная көшелеріндегі автомобиль жолдарын орташа жөндеу
27851,9
Бурабай ауданы Савинка ауылындағы Центральная, Мира, Садовая көшелері бойынша орташа жөндеу
35754,6
Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты
118585,1
Бурабай ауданының Зеленый Бор ауылында (3 километр) жолын орташа жөндеу
118585,1
Бурабай кенті әкімінің аппараты
16109,9
Бурабай ауданының Бурабай кентінде Советская көшесі (100 метр) және Казахстанская көшесі (500 метр) бойынша орташа жөндеу
16109,9
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
92576,8
Бурабай ауданы, Жасыл ауылының Элеваторная, Школьная, Лесная көшелері бойынша автомобиль жолдарын орташа жөндеу
66424,1
Бурабай ауданы, Атамекен ауылының Абай көшесіндегі автомобиль жолын орташа жөндеу
26152,7
Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты
50276,6
Бурабай ауданы Баянбай ауылының Целинная және Юбилейная көшелеріндегі сүт кешенінен Баянбай ауылына дейінгі автомобиль жолын орташа жөндеу
50276,6
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12793,9
Бурабай кенті әкімінің аппараты
12793,9
Бурабай кентін абаттандыру
12793,9
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен:
60577,9
Бурабай ауданы әкімінің аппараты
13231,4
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
13231,4
"Бурабай ауданының Щучинск қаласының қала шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін күтіп-ұстау
13231,4
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

4818,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
50276,6
III. Чистое бюджетное кредитование
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2766,7
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2766,7
Приложение 8 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 19 июля
2021 года № 7С-10/1
Приложение 34 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6С-70/9
Целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2021 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
457470,7
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
457470,7
в том числе:
За счет трансфертов областного бюджета:
396892,8
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
384098,9
Аппарат акима Златопольского сельского округа
106550,5
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Досанова, Алтынсарина в селе Первомайское Бурабайского района Акмоилнской области
20777,0
Средний ремонт автомобильных дорог по улицам Рабочая, Степная, Новостройка, Пролетраская в селе Златополье Бурабайского района Акмоилнской области
22167,0
Средний ремонт автомобильных дорог по улиц Интернациональная, Зеленая, Центральная в села Златополье, Бурабайского района
27851,9
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Центральная, Мира, Садовая в селе Савинка Бурабайского района
35754,6
Аппарат акима Зеленоборского сельского округа
118585,1
Средний ремонт дороги в селе Зеленый бор (3 километров) Бурабайского района
118585,1
Аппарат акима поселка Бурабай
16109,9
Средний ремонт по улице Советская (100 метров) и улице Казахстанская (500 метров) в поселке Бурабай Бурабайского района
16109,9
Аппарат акима сельского округа Атамекен
92576,8
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Элеваторная, Школьная, Лесная, села Жасыл, Бурабайского района
66424,1
Средний ремонт автомобильных дорог по улице Абая села Атамекен, Бурабайского района
26152,7
Аппарат акима Кенесаринского сельского округа
50276,6
Средний ремонт автомобильной дороги от молочного комплекса до села Баянбай автомобильной дороги по улице Целинная и Юбилейная села Баянбай Бурабайского района
50276,6
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района
12793,9
Аппарат акима поселка Бурабай
12793,9
Благоустройство поселка Бурабай
12793,9
За счет средств местного бюджета:
60577,9
Аппарат акима Бурабайского района
13231,4
Аппарат акима города Щучинск
13231,4
Содержание КГУ "Отдел городского хозяйства города Щучинск"
13231,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района

34852,5
Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты
23432,0
Златополье ауылында су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
23432,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
6860,5
Дмитриевка ауылының Ленин көшесі бойынша көше жарығын орнату
1603,5
Дмитриевка ауылының Интернациональная көшесі бойынша көше жарығын орнату
1032,9
Қарашілік ауылының Ленин көшесі бойынша көше жарығын орнату
1282,2
Көрнекті ауылының Абай Құнанбаев, Гагарин көшелері бойынша көше жарығын орнату
1624,0
Кіндікқарағай ауылының Орталық көшесі бойынша көше жарығын орнату
1317,9
Щучинск қаласы әкімінің аппараты
4560,0
"Қалалық спорт" алаңын абаттандыруға
4560,0
Ауданның жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12494,0
Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты
12494,0
Ақмола облысы Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округінің Дмитриевка ауылында кентішілік автомобиль жолдарын орташа жөндеу
12494,0

34852,5
Аппарат акима Златопольского сельского округа
23432,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в селе Златополье
23432,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
6860,5
Установка уличного освещения по улице Ленина села Дмитриевка
1603,5
Установка уличного освещения по улице Интернациональная села Дмитриевка
1032,9
Установка уличного освещения по улице Ленина села Карашилик
1282,2
Установка уличного освещения по улицам Абая, Гагарина села Корнекты
1624,0
Установка уличного освещения по улице Орталык села Киндиккарагай
1317,9
Аппарат акима города Щучинск
4560,0
Благоустройство площадки "Городошный спорт"
4560,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
12494,0
Аппарат акима Урумкайского сельского округа
12494,0
Средний ремонт дорог внутрипоселковых автомобильных дорог в селе Дмитриевка Урумкайского сельского округа Бурабайского района Акмоилнской области
12494,0