2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Кенесары ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50700,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10717,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39982,8 мың теңге;
2) шығындар – 51237,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -537,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 537,6 мың теңге.

О бюджете Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2021 года № 7С-17/8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенесаринского сельского округа Бурабайского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50700,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10717,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39982,8 тысяч тенге;
2) затраты – 51237,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -537,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 537,6 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 7С-31/10 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған ауылдық бюджетте 19114,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған ауылдық бюджеттің түсімдерінің құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2022 № 7С-31/10 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в сельском бюджете на 2022 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в сумме 19114,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений сельского бюджета на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.

3-1. Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округінің азаматтық қызметшілері болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

3-1. Предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности Кенесаринского сельского округа Бурабайского района, по сравнению с окладами и ставками гражданскими служащими, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. Шешім 3-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 22.06.2022 № 7С-24/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы М.Нұрпанова
Бурабай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 7С-17/8 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Кенесары ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 22.06.2022 № 7С-24/3 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата М.Нурпанова
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 28 декабря
2021 года № 7С-17/8
Бюджет Кенесаринского сельского округа на 2022 год