"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволары мен аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 662 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2021 жылғы 26 қаңтардағы № 35 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ведомстволары мен аумақтық органдары туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 1 қазандағы № 662 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9792 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Нұр-Сұлтан қаласының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы қаласының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Атырау облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 662 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных органах Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 января 2021 года № 35
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 октября 2014 года № 662 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных органах Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9792) следующие изменения:
пункт 6 Положения о Департаменте полиции города Нур-Султана Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Актюбинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции города Алматы Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Атырауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:

"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шығыс Қазақстан облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Жамбыл облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қарағанды облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қостанай облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қызылорда облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Маңғыстау облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Жамбылской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Западно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Карагандинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Кызылординской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Мангистауской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:

"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Павлодар облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шымкент қаласының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің көліктегі Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Түркістан облысының Полиция департаменті туралы ереженің 6-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Департамент өз құзыретіндегі мәселелер бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен Департамент бастығының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.";
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Павлодарской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции города Шымкента Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
пункт 6 Положения о Департаменте полиции Туркестанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан изложить в следующей редакции:
"6. Департамент по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами начальника Департамента и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.";
2. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы бұйрыққа қол қойылған күнінен бастап бір ай мерзімде бұйрықтың көшірмесін қоса бере отырып, облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың аумақтық әділет органдарына хабарлауды;
3) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі полиция
генерал-лейтенанты
Е. Тұрғымбаев

2) в месячный срок со дня подписания приказа извещение территориальных органов юстиции областей, городов республиканского значения и столицы с приложением копии приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-лейтенант полиции
Е. Тургумбаев