Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 512 "2021-2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 111 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 512 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7966 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 34 128 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 630 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 510 мың теңге
трансферттер түсімі – 32 988 мың теңге;
2) шығындар – 34 195,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2021 года № 512 "Об утверждении бюджета Аккольского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2021 года № 111. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Аккольского сельского округа на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 512 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7966) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 128 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 630 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 988 тысяч тенге;
2) затраты – 34 195,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -67,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 67,7 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың хатшысы
Е.Б. Таңсықбаев

5) дефицит (профицит) бюджета – - 67,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 67,7 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е.Б. Тансыкбаев