Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 516 "2021 – 2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 115 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 516 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7971 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 578,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 508 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 070,5 мың теңге;

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 6 января 2021 года № 516 "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 26 ноября 2021 года № 115. Прекращено действие в связи с истечением срока
Айтекебийский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 516 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7971) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 578,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 508 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 070,5 тысяч тенге;

2) шығындар – 36 698,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -120,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 120,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120,4 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) затраты – 36 698,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 120,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 120,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 120,4 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.