Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 470 "2021-2023 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 59 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 470 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7923 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияд мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 155 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 637 мың теңге;
2) шығындар – 26 197,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 470 "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 23 июля 2021 года № 59. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 470 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7923) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа Алгинского районного маслихата на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 155 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 637 тысяч тенге;
2) затраты – 26 197,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 042,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 042,2 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу– 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 042,2 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Тулеуов

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 042,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 042,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 042,2 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов