Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 466 "2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 70 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 466 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7924 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 522 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 514 мың теңге;
2) шығындар – 24 594,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 466 "Об утверждении бюджета Акайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2021 года № 70
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 466 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7924) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 522 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 987 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 514 тысяч тенге;
2) затраты – 24 594,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1072,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1072,1 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1072,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат хатшысы
М. Тулеуов

5) дефицит (профицит) бюджета – - 1072,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1072,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1072,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов