Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 472 "2021-2023 жылдарға арналған Қарақобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 76 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарақобда ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 472 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7921 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарақобда ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 26 641 мың теңге:
салықтық түсімдер – 754 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
трансферттер түсімі – 25 887 мың теңге;
2) шығындар – 26 867,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесений изменении в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 472 "Об утверждении бюджета Карахобдинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2021 года № 76
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карахобдинкого сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 472 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7921) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карахобдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 641 тысяч тенге:
налоговые поступления – 754 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 887 тысяч тенге;
2) затраты – 26 867,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 226,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –226,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 226,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат хатшысы
М. Тулеуов

5) дефицит (профицит) бюджета – - 226,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 226,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов