Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 477 "2021-2023 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 қыркүйектегі № 81 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 477 "2021-2023 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7915 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29 848 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 957 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсім – 26 880 мың теңге;
2) шығындар – 30 036,7 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 477 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 3 сентября 2021 года № 81
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 477 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7915) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ушкудыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 848 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 26 880 тысяч тенге;
2) затраты – 30 036,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 188,7 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 188,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 188,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат хатшысы
М. Тулеуов

5) дефицит (профицит) бюджета – - 188,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 188,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 188,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов