Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 465 "2021-2023 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 95 шешімі
ШЕШТІ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 465 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7905 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Алға қаласының бюджеті 1 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 375 184,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 48 098 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 852 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер- 0 теңге;
трансферттер түсімі– 325 234,5 мың теңге;
2) шығындар – 399 464,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 280,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 465 "Об утверждении бюджета города Алга на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 10 ноября 2021 года № 95
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Алга на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 465 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7905) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2021-2023 годы согласно приложению 1 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 375 184,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 48 098 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 852 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 325 234,5 тысяч тенге;
2) затраты – 399 464,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 280,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 280,2 мың теңге:
қарыздар түсімі– 0 теңге;
қарыздарды өтеу– 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 280,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат хатшысы
М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы
№ 95 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 280,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 280,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после подписание 2021 года.
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 10 ноября 2021 года № 95