"2021-2023 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 67 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7889 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111 776,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 988 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 96 788,7 мың теңге;
2) шығындар – 113 881,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 105,2 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2105,2 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 406
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2021 года № 67. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 406 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7889) следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы – 111 776,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 988 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 96 788,7 тысяч тенге;
2) затраты – 113 881,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -2105,2 тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 105,2 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 105,2 теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 67 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 406 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

используемые остатки бюджетных средств – 2 105,2 тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению к решению Байганинского районного маслихата от 24 сентября 2021 года № 67
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 406
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ