Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 384 "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 90 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 мамырдағы № 26 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 19.05.2023 № 26 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 384 "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7789 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесінде (әрі қарай – Әдістеме):
Әдістеменің 24 тармағы төмендегідей жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"24. Жоғары тұрған басшымен бағалау парағына қол қойылғаннан кейін функционалдық міндеттеріне, кадр қызметінің жұмысын жүргізу кіретін мәслихат аппаратының бас маманы (бұдан әрі – бас маман) 2 жұмыс күнінен кешіктірмей оны Комиссияның қарауына ұсынады.";
Әдістеменің 29, 34, 35, 36, 40 тармақтарында "Құрылымдық бөлімше басшысы" сөздері "Бас маман" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 384 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2021 года № 90. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19 мая 2023 года № 26
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 19.05.2023 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 9 декабря 2020 года № 384 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7789) следующие изменения:
в Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Байганинского районного маслихата" (далее - Методика) утвержденным указанным решением:
пункт 24 Методики изложить в следующей новой редакции:
"24. После подписания вышестоящим руководителем оценочного листа главный специалист аппарата маслихата, в функциональные обязанности которого входит ведение работы кадровой деятельности (далее - главный специалист) не позднее 2 рабочих дней выносит его на рассмотрение Комиссии.";
в пунктах 29, 34, 35, 36, 40 Методики слова "Руководитель структурного подразделения" заменить словами "Главный специалист".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров