2022-2024 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 105 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 150 526,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 126 916,4 мың теңге;
2) шығындар – 155 826,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 300 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 300 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 300 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 177 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қазақстан Республикасының "2022-2024 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9-бабына сәйкес белгіленгені ескерілсін және басшылыққа алынсын:
2022 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 60 000 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 063 теңге;
3) базалық әлеуметтiк төлемдердiң мөлшерлерiн есептеу үшiн ең төмен күнкөрiс деңгейiнiң шамасы – 36 018 теңге болып белгiленсiн.
2022 жылғы 1 сәуірден бастап:
1) жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін айлық есептік көрсеткіш – 3 180 теңге;
2) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерлерін есептеу үшін ең төмен күнкөріс деңгейінің шамасы – 37 389 теңге болып белгіленсін.

Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 28 декабря 2021 года № 105. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих обьемах:
1) доходы – 150 526,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 210 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 126 916,4 тысяч тенге;
2) затраты – 155 826,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -5 300 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 5 300 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 300 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25.11.2022 № 177 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2022-2024 годы" установлено:
с 1 января 2022 года:
1) минимальный размер заработной платы – 60 000 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 3 063 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 36 018 тенге.
Установить с 1 апреля 2022 года:
1) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат – 3 180 тенге;
2) величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 37 389 тенге.

Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 14.10.2022 № 163 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 95 103 мың теңге сомасында көзделді.
4. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14.10.2022 № 163 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Предусмотрена на 2022 год объем субвенций, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа сумме 95 103 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета:
1) на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 105 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 177 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 105
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 25.11.2022 № 177 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ