Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 365 "2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 44 шешімі
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 365 "2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7949 тіркелген) № 365 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 340 639мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 325 753мың теңге;
2) шығындар – 341 075,7мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 436,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 436,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 436,7 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2021 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге - 306 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 192 450 мың теңге;
автомобиль жолдарын орта жөндеудің сметалық есебін дайындауға – 2000 мың теңге;

О внесении изменений в решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 5 января 2021 года № 365 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 23 июля 2021 года № 44
Иргизский районный маслихатАктюбинской области РЕШИЛ:
1. Внестив решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 5 января 2021 года № 365 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7949) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 340 639 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 325 753 тысяча тенге;
2) затраты – 341 075,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -436,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 436,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 436,7 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
" 6. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому - 306 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов –192450 тысяч тенге;
на разработку сметной документации на средний ремонт автомобильных дорог - 2000 тысячи тенге;

аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге - 13 505 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы:
Н. Қызбергенов

на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов- 13 505 тысячи тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Иргизского
районного маслихата:
Н. Кызбергенов