Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 58 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7953 болып тіркелген) № 366 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 239 113,7мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 236 637,7 мың теңге;
2) шығындар – 239 497,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -383,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 383,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 383,5 мың теңге.".
4-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға-172906 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 366 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 10 сентября 2021 года № 58. Прекращено действие в связи с истечением срока
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 366 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7953) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аманкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 113,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 436 тысяч тенге;
неналоговые поступления –40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –236 637,7 тысяч тенге;
2) затраты – 239 497,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -383,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 383,5 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 383,5 тысячи тенге.".
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете Аманкольского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского и областного бюджета через районный бюджет:
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"– 172 906 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:

"5. 2021 жылға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендерді абаттандыруға – 29 997 мың теңге;
автомобиль жолдарын жөндеу барысында атқарылатын жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге– 3055,7 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге- 7390 мың теңге.".

"5. Учесть в бюджете Аманкольского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на благоустройство населенных пунктов – 29 997 тысяч тенге;
на услуги экспертизы качества работ и материалов при ремонте автомобильных дорог – 3 055,7 тысяч тенге;
на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа – 7 390 тысяч тенге".