Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 370 "2021-2023 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 77 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Тәуіп ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7954 болып тіркелген) № 370 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 370 "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 25 ноября 2021 года № 77
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Тауипского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 370 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7954) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.