Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 76 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7987 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 161,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 161 662,6 мың теңге;
2) шығындар – 175 759,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -3 597,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 3 597,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 597,5 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Желтау ауылдық округі бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 139 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 567 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 95 572 мың теңге;
2) шығындар – 103 944,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -2 805,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2 805,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2021 года № 544 "Об утверждении бюджетов сельских округов Каргалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 3 декабря 2021 года № 76. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Каргалинского района на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 544 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7987) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 161,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 434 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 161 662,6 тысяч тенге;
2) затраты – 175 759,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 597,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 597,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 597,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Желтауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 139 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 567 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 95 572 тысяч тенге;
2) затраты – 103 944,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 805,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 805,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 805,2 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Кемпірсай ауылдық округі бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 736,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 395,8 мың теңге;
2) шығындар – 37 347,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -610,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 610,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 610,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Қосестек ауылдық округі бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61 365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 58 472 мың теңге;
2) шығындар – 61 750,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -385,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 385,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 385,4 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 370,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 49 790,5 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 2 805,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Кемпирсайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 736,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 341 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 395,8 тысяч тенге;
2) затраты – 37 347,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -610,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 610,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 610,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 365 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 893 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 472 тысяч тенге;
2) затраты – 61 750,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -385,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 385,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 385,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ащылысайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 370,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 790,5 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 028,8 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 235,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 745 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 490,1 мың теңге;
2) шығындар – 41 511,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -276,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 276,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 276,8 мың теңге.";
11-1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"11-1. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан ағымдағы нысаналы трансферттері түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 15 573 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 6 815,8 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 1 626 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 543,4 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 3 785 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 2 099 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 711,9 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.";
12 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"12. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге – 2 249 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 991,8 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 186 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 69,4 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 563 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 296,6 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 028,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 235,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 745 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 490,1 тысяч тенге;
2) затраты – 41 511,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -276,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 276,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 276,8 тысяч тенге.";
пункт 11-1 изложить в новой редакции:
"11-1. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из из Национального фонда Республики Казахстан на:
1) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме – 15 573 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 6 815,8 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 1 626 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 534,4 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 3 785 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 2 099 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 711,9 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджетах сельских округов на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на:
1) установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения в сумме – 2 249 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 991,8 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 186 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 69,4 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 563 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 296,6 тысяч тенге;

Әлімбет ауылдық округіне – 142,2 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.";
13 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2021 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері көзделсін:
1) аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер – 18 467 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 6 208 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 1 928 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 2 117 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 180 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 4 961 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 249 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 2 584 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 240 мың теңге;
2) елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету – 12 681 мың теңге, оның ішінде:
Желтау ауылдық округіне – 11 370 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 1 311 мың теңге;";
3) елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру – 97 765 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 44 988 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 12 431 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 11 831 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 9 352 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 6 289 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 6 155 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 2 336 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 4 383 мың теңге;
4) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету – 13 246 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 9 367 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 1 079 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 2 800 мың теңге;
5) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу – 6 267 мың теңге, оның ішінде:
Қосестек ауылдық округіне – 1 787 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 2 650 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 1 830 мың теңге;
6) мемлекеттік органның күрделі шығыстары – 21 801 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 20 655 мың теңге;
Желтау ауылдық округіне – 97 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 92 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 422 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 68 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 68 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 233 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 166 мың теңге;

Алимбетовскому сельскому округу – 142,2 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Предусмотреть в бюджетах сельских округов на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
1) услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа – 18 467 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 6 208 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 1 928 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 2 117 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 180 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 4 961 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 249 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 2 584 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 240 тысяч тенге;
2) обеспечение санитарии населенных пунктов – 12 681 тысяч тенге, в том числе:
Желтаускому сельскому округу – 11 370 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 1 311 тысяч тенге;
3) благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме – 97 765 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 44 988 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 12 431 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 11 831 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 9 352 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 6 289 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 6 155 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 2 336 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 4 383 тысяч тенге;
4) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах в сумме – 13 246 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 9 367 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 1 079 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 2 800 тысяч тенге;
5) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах в сумме – 6 267 тысяч тенге, в том числе:
Кос-Истекскому сельскому округу – 1 787 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 2 650 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 1 830 тысяч тенге;
6) капитальные расходы государственного органа – 21 801 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 20 655 тысяч тенге;
Желтаускому сельскому округу – 97 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 92 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 422 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 68 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 68 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 233 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 166 тысяч тенге;

7) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру – 11 739 мың теңге, оның ішінде:
Ащылысай ауылдық округіне – 1 300 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 0 теңге;
Велихов ауылдық округіне – 10 439 мың теңге;
8) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру – 3 506 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 990 мың теңге;
Қосестек ауылдық округіне – 18 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 373 мың теңге;
Әлімбет ауылдық округіне – 1 400 мың теңге;
Степной ауылдық округіне – 162 мың теңге;
Кемпірсай ауылдық округіне – 563 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының шешімдері негізінде айқындалады.".

7) организацию водоснабжения населенных пунктов – 11 739 тысяч тенге, в том числе:
Ащылысайскому сельскому округу – 1 300 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 0 тенге;
Велиховскому сельскому округу – 10 439 тысяч тенге;
8) на освещение улиц в населенных пунктах – 3 506 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 990 тысяч тенге;
Кос-Истекскому сельскому округу – 18 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 373 тысяч тенге;
Алимбетовскому сельскому округу – 1 400 тысяч тенге;
Степному сельскому округу – 162 тысяч тенге;
Кемпирсайскому сельскому округу – 563 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решений аппаратов акимов сельских округов.".

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 76 шешіміне 1 қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Cекретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 3 декабря 2021 года № 76
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 6 января 2021 года № 544
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы