Қарғалы ауданы бойынша 2021 жылға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеу негізінде жайылым айналымдарының схемасын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № 142 қаулысы. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 20 ақпандағы "Жайылымдар туралы" Заңының 9 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан бойынша 2021 жылға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілісін.
2. "Қарғалы аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Қарғалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы "22" шілдедегі қаулысына қосымша
Қарғалы ауданы бойынша 2021 жылға арналған жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2021 год по Каргалинскому району
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 22 июля 2021 года № 142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбище оборотов на основании геоботанического обследования пастбищ 2021 год по Каргалинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Каргалинский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством порядке обеспечить размещение данного постановления на интернет–ресурсе акимата Каргалинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
Приложие к постановлению акимата Каргалинского района от "22" июля 2021 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ на 2021 год по Каргалинскому району