Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 424 "2021-2023 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 74 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 424 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7981 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақрап ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 16 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 15 952 мың теңге;
2) шығындар - 17 289 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 424 "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 16 сентября 2021 года № 74. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акрапского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 424 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7981) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акрапского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 16 835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 15 952,0 тысяч тенге;
2) затраты - 17 289 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - -0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 454 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж. Ергалиев

5) дефицит (профицит) бюджета - - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 454 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев