Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 415 "2021-2023 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 110 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 415 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8000 тіркелген,) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 28437,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 702 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 27735,9 мың теңге;
2) шығындар - 28924,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 415 "Об утверждении бюджета Жарсайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2021 года № 110. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жарсайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 5 января 2021 года № 415 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8000, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 28437,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 702 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 27735,9 тысяч тенге;
2) затраты - 28924,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;

4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 486,8 мың теңге.".

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 486,8 тысяч тенге.".