Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 91 шешімі
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 437 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8004 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
23 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 27 528,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 865 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 663,3 мың теңге;";
23 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 28 068,6 мың теңге;";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 611 249,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 36 497 мың теңге;
трансферттер түсімі – 574 752,7 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 616 951,9 мың теңге;";
34 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 847,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2021 года № 437 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 27 декабря 2021 года № 91
Мартукский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 437 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8004) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 23 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 27 528,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 865 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 663,3 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 23 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 28 068,6 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 611 249,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 497 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 574 752,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 616 951,9 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 34 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 847,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 000 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 34 847,5 мың теңге;";
34 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 37 205 мың теңге;";
36-2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36-2. 2021 жылға арналған Родников ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 15 159,5 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 19, 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

поступления трансфертов – 34 847,5 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 34 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 37 205 тысяч тенге;";
пункт 36-2 изложить в новой редакции:
"36-2. Учесть в бюджете Родниковского сельского округа на 2021 год трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме – 15 159,5 тысяч тенге.".
2. Приложения 19, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.