Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 93 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 549 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7913 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 551 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 480 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
трансферттер түсімі –61 071 мың теңге;
2) шығындар – 63 704,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 153,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 153,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 549 "Об утверждении бюджета Кумжарганского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 93. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кумжарганского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 549 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7913) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кумжарганского сельского округа Мугалжарского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 551 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 480 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 61 071 тысяч тенге;
2) затраты – 63 704,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 153,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 153,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 153,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 93 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 549 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Құмжарған ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1 153,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата
Мугалжарского района
Р. Мусенова
Приложение к решению Мугалжарского районного маслихата от 15 сентября 2021 года № 93
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 549
Бюджет Кумжарганского сельского округа на 2021 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование