Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 543 "2021-2023 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 107 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 543 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7911 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 150 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 349 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
трансферттер түсімі – 100 801 мың теңге;
2) шығындар – 110 300,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 150,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 150,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 543 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 6 декабря 2021 года № 107. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 543 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7911) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Батпаккольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 150 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 349 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 100 801 тысяч тенге;
2) затраты – 110 300,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 150,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 150,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 4 150,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 107 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 543 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 4 150,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 6 декабря 2021 года № 107
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного маслихата
от 30 декабря 2020 года № 543
Бюджет Батпаккольского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование