Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 562 "2021–2023 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 69 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 562 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7961 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 978 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1426 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 420 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферт түсімдердері – 54 132 мың теңге;
2) шығындар – 56 659,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 681,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 681,5 мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 562 "Об утверждении бюджета Аксайского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 69. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Аксайского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 562 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7961) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 978 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 426 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 420 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 54 132 тысяч тенге;
2) затраты – 56 659,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 681,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
681,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 681,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. 2021 жылға арналған Ақсай ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 25 850 мың теңге соммасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Ақсай ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Шаимов
шешіміне қосымша

"5. Учесть в бюджете Аксайского сельского округа на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 25 850 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Аксайского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению