Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 565 "2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 72 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 565 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7959 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 274 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 69 874 мың теңге;
2) шығындар – 73 490,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 565 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 72. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 565 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7959) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следущей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 274 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –69 874 тысяч тенге;
2) затраты – 73 490,2 тысяч тенге
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -216,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 216,2 мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетте аудандық бюджеттен 13 600 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 216,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следущей редакции:
"5. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 13 600 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.