Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 568 "2021–2023 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 74 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 568 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7947 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 019мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 58 933 мың теңге;
2) шығындар – 65 691,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -126,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 568 "Об утверждении бюджета города Темира на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 74. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Темира на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 568 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7947) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2021–2023 годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 019 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 933 тысяч тенге;
2) затраты – 65 691,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -126,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126,2мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Темір қаласы бюджетте аудандық бюджетіне аудандық бюджеттен7 240 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Темір қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 126,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджете города Темира на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 7 240 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима города Темира.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.