Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 567 "2021–2023 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 75 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 567 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7958 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 076 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 28 426 мың теңге;
2) шығындар – 30 263,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -187,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 187,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 567 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 75. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 567 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7958) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Таскопинского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настощему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 076 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 28 426 тысяч тенге;
2) затраты – 30 263,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -187,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 187,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 187,1 мың теңге.";
4–1– тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4–1. 2021 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 5 900 мың тенге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Тасқопа ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 187,1 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4–1. Учесть в бюджете Таскопинского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 5 900 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Таскопинского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.