Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 569 "2021–2023 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 76 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 569 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7957 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 360 837 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 716 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 321 421 мың теңге;
2) шығындар – 364 064,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 227,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 227,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 569 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 76. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 569 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7957) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 360 837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 716 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 321 421 тысяч тенге;
2) затраты – 364 064,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 227,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 227,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 227,4 мың теңге.";
5–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 118 537 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомаларын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 3 227,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2021 год поступление целевого текущего трансферта из районного бюджета в сумме 118 537 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Шубаркудыкского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.