Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 571 "2021–2023 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 шілдедегі № 78 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 571 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7955 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округі бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 110 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 58 023 мың теңге;
2) шығындар – 71 444,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1301,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1301,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу –0 теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 571 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 июля 2021 года № 78. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Темирский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата Актюбинской облатси "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2021–2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 571 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6743) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркульского сельского округа на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 143 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 110 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 58 023 тысяч тенге;
2) затраты – 71 444,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1301,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1301,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301,3 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4–1-тармақпен толықтырылсын:
"4–1. 2021 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 6 694 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 1301,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4–1 следующего содержания:
"4–1. Учесть в бюджете Саркульского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 6 694 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Саркульского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.