Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 93 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 480 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7978 тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 230 539 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 776 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 551 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 212 мың теңге;
2) шығындар – 231 464,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -925,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 925,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 925,1 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Саралжын ауылдық округ бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 56 939 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 346 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 027 мың теңге;
2) шығындар – 58 523,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 584,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 584,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 584,9 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Көптоғай ауылдық округ бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 144 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 480 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2021 года № 93. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 30 декабря 2020 года № 480 "Об утверждении бюджетов сельских округов Уилского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7978) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уилского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 230 539 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 776 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 551 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 212 тысяч тенге;
2) затраты – 231 464,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -925,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 925,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 925,1 тысяч тенге.".
Пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 939 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 566 тысяч тенге;
неналоговое поступления – 346 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 027 тысяч тенге;
2) затраты – 58 523,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 584,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 584,9 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 584,9 тысяч тенге.".
Пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Коптогайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 144 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 784 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 198 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -68,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 68,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 68,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
5) дефицит (профицит) бюджета – -68,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 68,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 68,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.