"Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 619 "2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 100 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 619 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7880 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41783,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1805,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39923,0 мың теңге;
2) шығындар – 43985,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2202,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2202,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2202,0 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 619 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 100. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы" № 619 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7880) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41783,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1805,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39923,0 тысяч тенге;
2) затраты - 43985,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2202,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2202,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2202,0 тенге.";

мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетіне облыстық бюджеттен мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 7075,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в бюджете Кауылжырского сельского округа на 2021 год из областного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 7075,0 тысяч тенге на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов