Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 620 "2021-2023 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 101 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 620 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7879 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33517,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1701,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –31816,1 мың теңге;
2) шығындар – 33945,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін кірістер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -428,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 428,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 428,1 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. "Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 8162,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу Мөңке би ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 620 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 101. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 620 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7879) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Монкебийского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33517,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1701,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31816,1 тысяч тенге;
2) затраты - 33945,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -428,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 428,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 428,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответсвии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы" учесть в бюджете сельского округа на 2021 год из районного бюджета текущий целевой трансферт в сумме 8162,1 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Монкебийского сельского округа.";

мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 8354,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов

дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступление текущего целевого трансферта из областного бюджета на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа- 8354,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов