Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 623 "2021-2023 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 104 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 623 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7876 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шетырғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29790,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1697,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –106,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27987,7 мың теңге;
2) шығындар – 30958,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1168,1 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1168,1 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1168,1 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес аудандық бюджеттен 2021 жылға арналған Шетырғыз ауылдық округ бюджетіне мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
ағымдағы шығындарға – 6486,0 мың теңге;
елді мекендерді көркейтуге – 2881,7 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Шетырғыз ауылдық округі әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
5 тармақ мынадай мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 623 "Об утверждении бюджета Шетиргизского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 104
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Шетиргизского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 623 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7876) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шетиргизского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29790,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1697,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 106,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 27987,7 тысяч тенге;
2) затраты - 30958,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1168,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1168,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1168,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. В соответствии с решением Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года №605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы" учесть в бюджете Шетиргизского сельского округа на 2021 год из районного бюджета следующие целевые текущие трансферты:
на текущие расходы – 6486,0 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунектов – 2881,7 тысяч тенге.
Распределение суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Шетиргизского сельского округа.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:

"5-1. Ауылдық округтің 2021 жылға арналған бюджетіне облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органның мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге 4920,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
С. Жоламанов

"5-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2021 год поступление текущего целевого трансферта из областного бюджета на внедрение новой системы оплаты труда государственных служащих местного исполнительного органа 4920,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря
Шалкарского районного маслихата
С. Жоламанов