Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 617 "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 142 шешімі
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Жаңақоныс ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 617 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7885 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 617 "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 142
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Жанаконысского сельского округа на 2021-2023 годы" № 617 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7885) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.