Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 474 "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 70 шешімі
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 474 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5878 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 201 349 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 48 235 мың теңге;
трансферттер түсімі 153 114 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 216 107 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 758 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 758 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 14 758 мың теңге.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 204 346 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 60 168 мың теңге;
трансферттер түсімі 144 178 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 239 092 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 34 746 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 34 746 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 8 января 2021 года № 474 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2021-2023 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 26 августа 2021 года № 70
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 474 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5878) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 201 349 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 48 235 тысяч тенге;
поступления трансфертов 153 114 тысяч тенге;
2) затраты 216 107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 758 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 758 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 14 758 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 204 346 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 60 168 тысяч тенге;
поступления трансфертов 144 178 тысяч тенге;
2) затраты 239 092 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)34 746 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 34 746 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 34 746 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы Т. Ахажан
Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы "26" тамыздағы № 70 шешіміне 1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы "8" қаңтардағы № 474 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сынып
Сомасы
Ішкі сынып
Атауы
(мың теңге)
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств 34 746 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата Т. Ахажан
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "26" августа 2021 года № 70
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "8" января 2021 года № 474
Бюджет Еркинского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
I. Доходы