Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Талдықорған қаласы бойынша жайылымайналымдарының схемасын бекіту туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 586 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына және "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Талдықорған қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Бұлдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулыалғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Қала әкімі Е. Жасыбаев
Талдықорған қаласы әкімдігінің 2021 жылғы "04" қарашадағы № 586 қаулысына қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Талдықорған қаласы бойынша жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схемы пастбище оборотов по городу Талдыкорган на основании геоботанического обследования пастбищ
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 4 ноября 2021 года № 586
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат города Талдыкорган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотовпо городу Талдыкорган на основании геоботанического обследования пастбищ согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Булдыбаева К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Е.Жасыбаев
Приложение к постановлению акимата города Талдыкорган №586 от "04" ноября 2021 года
Схема пастбищеоборотов по городу Талдыкорган на основании геоботанического обследования пастбищ