Ақсу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 мамырындағы № 31-195 "Ақсу аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 қыркүйектегі № 11-45 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Ақсу аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 05 мамырдағы № 31-195 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2744 тіркелген), шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Н.Усеновке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов

О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата "Об утверждении Регламента Аксуского районного маслихата" от от 05 мая 2014 года № 31-195
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 2 сентября 2021 года № 11-45
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата "Об утверждении Регламента Аксуского районного маслихата" от 10 февраля 2014 года № 31-195 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2744).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Усенова Нурбола Каметкаливича..
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Аксуского района Б. Сулейменов