Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы "Жамбыл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 29-190 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 қарашадағы № 12-71 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 10 ақпандағы № 29-190 Жамбыл аудандық мәслихатының шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 78197 тіркелген, 2014 жылдың 09 сәуірінде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы А. Сабировке жүктелсін.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын

О признании утратившим силу решения Жамбылского районного маслихата от 10 февраля 2014 года № 29-190 "Об утверждении Регламента Жамбылского районного маслихата"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2021 года № 12-71
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об утверждении Регламента Жамбылского районного маслихата" от 10 февраля 2014 года № 29-190 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 78197, опубликован 09 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата А. Сабирова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын