Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 26-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 37 096 мың теңге:
салықтық түсiмдер 5 544 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 31 552 мың теңге;
2) шығындар 39 111 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 015 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 2 015теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 015 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 30-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджетітиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 36 643 мың теңге:
салықтық түсiмдер 11 587 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 25 056 мың теңге;
2) шығындар 40 947мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 304 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 304теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 304теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 30-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 15-83.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 26 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 37 096 тысяч тенге:
налоговые поступления5 544 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 552 тысячи тенге;
2) затраты 39 111 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)2 015 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета2 015 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 015 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2022 № 30-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 36 643 тысячи тенге:
налоговые поступления 11 587 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 056 тысяч тенге;
2) затраты 40 947 тысячтенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)4 304 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета4 304 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 304 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2022 № 30-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
3.Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решениюсоответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 938 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 938 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 938 теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 30-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022-2024 жылдарға арналған Бозой ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 40 103 мың теңге:
салықтық түсiмдер 2 358 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 37 745 мың теңге;
2) шығындар 40 263 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 160 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 160 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 160 теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 30-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2022-2024 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 48 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер 15 798 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 33 012 мың теңге;
2) шығындар 51 941 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 131 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 131 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 131 теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 30-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета (-)938 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета938 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 938 тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2022 № 30-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет Бозойского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 41 103 тысячи тенге:
налоговые поступления2 358 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 38 745 тысяч тенге;
2) затраты 40 263 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)160 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета160 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 160 тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2022 № 30-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 48 810 тысячи тенге:
налоговые поступления15798 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 012 тысяч тенге;
2) затраты 51 941 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)3 131 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета3 131 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 131 тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 07.12.2022 № 30-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 8 020 теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 8 020 теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 32-155 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета8 020 тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 8 020 тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 21.12.2022 № 32-155 (вводится в действие с 01.01.2022).
25. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 496
040
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
29 496
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-83 шешіміне 29-қосымша
Қарасу ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 496
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустроиства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Государственой программы развития регионов до 2025 года
29 496
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
01
Свободные остатки бюджетных средств
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 29 к решению Жамбылского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-83
Бюджет Карасусского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы