Ескелді ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21-76 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 12-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Алдабергенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 95 221 мың теңге:
салықтық түсімдер 26 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 68 567 мың теңге;
2) шығындар 97 686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 465 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 465 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 465 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 41-139 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақын Сара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 52 028 мың теңге:
салықтық түсімдер 5 654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 46 374 мың теңге;
2) шығындар 52 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 659 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 659 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 659 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 41-139 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах сельских округов Ескельдинского района на 2022-2024 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 21-76.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 12 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алдабергеновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 95 221 тысячи тенге:
налоговые поступления 26 654 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 68 567 тысяч тенге;
2) затраты 97 686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 465 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 465 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 465 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 06.12.2022 № 41-139 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Акынсаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 52 028 тысяч тенге:
налоговые поступления 5 654 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 46 374 тысяч тенге;
2) затраты 52 687 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 659 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 659 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 659 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 06.12.2022 № 41-139 (вводится в действие с 01.01.2022).

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 462 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 462 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 462 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 06.12.2022 № 41-139 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Сатанов

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 462 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 462 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 462 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 06.12.2022 № 41-139 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Должность ФИО