Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 70-273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 11-36 шешімі
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5867 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 281 101 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 246 495 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 34 606 мың теңге;
2) шығындар 356 086 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 74 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 74 985 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 74 985 мың теңге".
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 254 270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 221 417 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 32 853 мың теңге;
2) шығындар 335 851 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 81 581 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 81 581 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 81 581 мың теңге".

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2021-2023 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 27 августа 2021 года № 11-36
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 70-273 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5867) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 281 101 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 246 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 606 тысяч тенге;
2) затраты 356 086 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 74 985 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 74 985 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 74 985 тысяч тенге".
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 254 270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 221 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 32 853 тысячи тенге;
2) затраты 335 851 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 81 581 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 81 581 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 81 581 тысяча тенге".

"3. 2021-2023 жылдарға арналған Байсерке ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 373 863 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 295 889 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 77 974 мың теңге;
2) шығындар 392 696 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 18 833 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 18 833 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 18 833 мың теңге".
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Жетіген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 166 801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 137 553 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 29 248 мың теңге;
2) шығындар 206 423 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39 622 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 39 622 мың теңге".
"5. 2021-2023 жылдарға арналған КазЦИК ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 117 949 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 99 229 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 18 720 мың теңге;
2) шығындар 141 645 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

"3. Утвердить бюджет Байсеркенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 373 863 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 295 889 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 77 974 тысячи тенге;
2) затраты 392 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 18 833 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 18 833 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 18 833 тысячи тенге".
"4. Утвердить бюджет Жетыгенского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 166 801 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 137 553 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 29 248 тысяч тенге;
2) затраты 206 423 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39 622 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 39 622 тысячи тенге".
"5. Утвердить бюджет КазЦИКовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 117 949 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 99 229 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 720 тысяч тенге;
2) затраты 141 645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 73 180 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 73 180 мың теңге
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 73 180 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 73 180 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 73 180 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 73 180 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.

3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Иманбеков
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 11-36 шешіміне 1-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 шешіміне 1-қосымша
Боралдай кентінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер
281 101
1
Салықтық түсімдер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Исполняющий обязанности секретаря Илийского районного маслихата А. Иманбеков
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 11-36
Приложение 1 к решению Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273
Бюджет поселка Боралдай на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы
281 101
1
Налоговые поступления

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 11-36 шешіміне 6-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 шешіміне 16-қосымша
Қараой ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 6 к решению Илийского районного маслихата от 27 августа 2021 года № 11-36
Приложение 16 к решению Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273
Бюджет Караойского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы