Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 шешімі.
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 11-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШТI:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 520 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 485 851 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 34 564 мың теңге;
2) шығындар 544 443 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 878 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 23 878 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 30-103 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 567 543 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 464 421 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 103 122 мың теңге;
2) шығындар 592 194 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24 651 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24 651 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 24 651 мың теңге.

О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2022-2024 годы
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 30 декабря 2021 года № 15-52.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 11 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 520 565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 485 851 тысяча тенге;
неналоговые поступления 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 564 тысячи тенге;
2) затраты 544 443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 878 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 23 878 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 30-103 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 567 543 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 464 421 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 103 122 тысячи тенге;
2) затраты 592 194 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24 651 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24 651 тысяча тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 24 651 тысяча тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 26 806 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 26 806 мың теңге
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 26 806 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 30-103 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихаттың хатшысы Р. Абилова

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 26 806 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 26 806 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 26 806 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 30-103 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-52 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 30-103 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 15-52
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Илийского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 30-103 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы