Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 67-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 13-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 67-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5876 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 890 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 804 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 86 130 мың теңге;
2) шығындар 1 087 464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 196 597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 196 597 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 196 597 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 726 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75 307 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 419 мың теңге;
2) шығындар 122 951 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 225 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 11 января 2021 года № 67-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2021-2023 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2021 года № 13-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2021-2023 годы" от 11 января 2021 года № 67-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5876) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 890 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 804 737 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 86 130 тысяч тенге;
2) затраты 1 087 464 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 196 597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 196 597 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 196 597 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 108 726 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 75 307 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 419 тысяч тенге;
2) затраты 122 951 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 225 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 14 225 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 158 015 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97 269 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 746 мың теңге;
2) шығындар 167 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 506 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 506 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтры 9 506 мың теңге.";
"4. Қарасай ауданы Жібек жолы ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 270 996 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 147 225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 123 771 мың теңге;
2) шығындар 285 080 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 14 084 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 14 084 мың теңге.";
"5. Қарасай ауданы Райымбек ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 312 894 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 258 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 54 651 мың теңге;
2) шығындар 362 133 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 14 225 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 158 015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 97 269 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от подажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 746 тысяч тенге;
2) затраты 167 521 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 506 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 506 тысяч тенге, в тои числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 506 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 270 996 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 147 225 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 123 771 тысяча тенге;
2) затраты 285 080 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 084 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 14 084 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 14 084 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Райымбекского сельского округа Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 312 894 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 258 243 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 651 тысяча тенге;
2) затраты 362 133 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 15 388 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 15 388 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 15 388 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 15 388 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 15 388 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 15 388 тысяч тенге.";
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.